Vánoční akce pořádáme pravidelně od roku 2016 a ani letošní rok nebude výjimkou. Připravili jsme pro vás Vánoční workshop v luxusních apartmánech s 6 modelkami (3 modelky open legs + 3 aktové modelky) a následně Vánoční večírek v našem High Five Baru, s bohatým programem a překvapením, které vám vyrazí dech (a co jste nikdy neviděli naživo).

Fotoprogram:

Vánoční workshop bude na programu odpoledne od 14 hodin s tím, že focení by mělo začít nejpozději v 15h. Chceme udělat intenzivní, 6 hodin trvající focení rozdělené na erotický a aktový program. Focení bude probíhat v luxusních apartmánech 50m od High Five Baru. Fotografové budou pracovat ve dvoučlenných týmech na jednu modelku. Budete moct fotit i natáčet. Můžete se těšit na špičkové erotické modelky jako je Leanna Lace (modelka Vixen.com) nebo Freya Dee (Starlet 2019). Kromě nich se také můžete těšit na nádherné aktové modelky, které s vámi třeba také budou fotit i více erotické fotky. V případě zpoždění zahájení fotoprogramu se celý program prodlouží, aby měl každý možnost mít 6 hodinové focení. Participační příspěvek je 4000 Kč (záloha 1000 Kč). Po skončení fotoprogramu se přesuneme do High Five Baru, který je hned vedle apartmánů.

Vánoční večírek:

Pokud se nebudete účastnit Fotoworkshopu, můžete do baru přijít od 18. hodiny. Na večírek může přijít kdokoliv bez přihlášení. Hlavní program Vánočního večírku začíná od 20:00. Můžete se těšit na spoustu zajímavých lidí z celé naší komunity a mnoho našich modelek, včetně nejočekávanější Martiny (Stacy Cruz). Připravujeme pro vás bohatý program (hry, povídání, křest kalendáře a hlavně velké vánoční překvapení). Pracujeme i na fotokoutku, který zatím nemůžeme 100% potvrdit. Dozvíte se také, co chystáme na další rok, včetně cesty k moři, kterou jsme před vámi tajili, abychom vás mohli překvapit. Večírek bude probíhat až do ranních hodin. Protože počítáme s tím, že bude třeba někde složit hlavu, máme pro vás zařízeno ubytování pro 20-25 lidí. Akci budou moderovat Honza a Sandra.

Typ projektu: Workshop + Party
Datum: 14. 12. 2019
Místo: Brno, Luxusní Apartmány + HighFive Bar
Kapacita akce: 6 modelek / 12 fotografů (volné jedno místo) - workshop / 40 míst na party / 20 míst na spaní
Organizuje: Honza a Sandra
Učastnický příspěvek (pro fotografy): Fotoprogram/Workshop - 4000 Kč, Večírek - 500 Kč (příspěvek na drinky a program - ale není povinný), Ubytování - 500 Kč

Registrace na Vánoční workshop (na večírek není třeba)

Modelky (všechny potvrdily svoji účast)

Leanna Lace

Freya Dee

Maryanna

Akty

Anna

Daniela

Cayla Lyons

 

Speciální host - Stacy Cruz

Martina přislíbila účast na naší akci, avšak z důvodu, že si v současnosti dává několikaměsíční pauzu od erotiky, tak je pravděpodobné, že nebude fotit a nebo pouze oblečená. Přesto si velmi ráda s námi popovídá o erotice a bude sedět v porotě jedné naší soutěže.