Máme pro vás exkluzivní erotický workshop s českou erotickou topmodelkou Stacy Cruz. Je to v současnosti nejúspěšnější česká modelka, která spolupracovala i světoznámým Gregem Lanskym.

 

Datum: 15.9.2019 od 13ti hodin
Místo: Praha - Budoir Studio
Typ projektu: Erotický Workshop
Kapacita akce: 3 fotografové (2 místa volné) 
Modelky: Stacy Cruz

Účastnický příspěvek: 5000 Kč - atelier, modelka, občerstvení, vizážistka, (bonusová modelka +1000 Kč)


Popis workshopu:

Začátek workshopu je ve 13 hodin v neděli 15.9.2019. První hodina je věnováno povídání o o špičkovém erotickém modelingu. Dovíte se nejnovější trendy. Stacy nám poví své zkišenosti jaké je to dělat dneska špičkovou erotiku. Povíme si o stylu MetArt a kde se nejlépe shánějí modelky na erotiku. Kolik se má platit za erotické focení a jak se dají erotické sety a videa prodat. K tomu všemu ještě předsravení nové kamery od BlackMagicu BMPCC 6K, který se perfektněvhodí na točení erotiky. 

Po po teorii se vrhneme na praxi a fotíme 4 precizní erotické sety. Foto A video. Celé focení a točení bude trvat 4 až 5 hodin. Poté malé afterparty a kdo bude chtít, tak si bude moc samostatně zafotit s bonusovou modelkou, aby nabyté zkušenosti ihned převedl do praxe. 

Kapacita akce jsou 3 fotografové, což je nejlepší kapacita na workshop. Samostatně 1 na 1 můžete fotit bonusovou modelku.

Fotí se v pražském budoir atelieru, který má perfektní atmosféru pro erotické fotografie. Vizážistka je domluvená. Máme pro vás pohoštění a dobré víno. 

 

O Stacy Cruz:

Stacy Cruz je špičková česká erotická modelka. Má 20 let a původně chtěla být architektka. V 19ti nechala zlákat erotickým modelingem a nyní je nejúspěšnější česká modelka erotiky pracujicí pro značky Vixen, DDF, MetArt, WhiteBoxx. Interview se Stacy si můžete přečíst na Refresheru.

 

REGISTRACE

Rezervační záloha 2000 Kč. Všechny informace vám zašleme emailem.